0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0

Ракетка Yonex Astrox 99 Game Cherry Sunburst ✅

5599 грн.
Ракетка Yonex Astrox 99 Game Cherry Sunburst ✅
Ракетка Yonex Astrox 99 Game Cherry Sunburst ✅
Ракетка Yonex Astrox 99 Game Cherry Sunburst ✅
Ракетка Yonex Astrox 99 Game Cherry Sunburst ✅
Ракетка Yonex Astrox 99 Game Cherry Sunburst ✅
:Заводская струна - есть / Характеристики:Баланс - В голову / Бренд - Yonex / Вага ракетки - 4U (Ave.83 g) G5 / Жесткость - Середня / смотреть все
  • Производитель:  Yonex
  • Наличие:  В наличии
  • Код: AX99GCHESB
   
Заводская струнаесть
Характеристики
БалансВ голову
БрендYonex
Вага ракетки4U (Ave.83 g) G5
ЖесткостьСередня
ЧехолПолный
Средняя оценка покупателей:  0 из 5

Нет отзывов об этом товаре.

Описание
Yonex Astrox 99 Game – це версія професійної ракетки 99 Pro, якою грають найкращі гравці світу. Вона має ті ж можливості, як і 99 Pro, але в більш зручному для користувача виконанні, адаптованому до середнього рівня гравців. У ракетці повністю збережений дизайн та кольорове рішення її професійного прототипу.Astrox 99 Game підійде для гравців як в одиночному так і в парному розрядах, які бажають ефективно виконувати потужні удари та проводити невпинні атаки з задньої лінії.Yonex наповнила цю ракетку своїми найновішими технологіями, включаючи Nanomesh Neo, яка забезпечує більш міцний та гнучкий обод, а підвищена гнучкість стержня створює максимальну потужність.Ракетка також має Rotational Generator System – систему розподілу ваги для вирівнювання потужності та швидкості. Ви можете бути однаково ефективним як у атаці, так і в обороні, з упевненістю захищатись від атак суперників.Нещодавно представлений Power Assist Bumper у верхній частині ободу забезпечує більшу потужність, спрямовує вагу на волан за допомогою нейлонового бампера, наповненого вольфрамом.На відміну від професійної версії у ракетці Astrox 99 Game використані менш сучасні матеріали, а стержень має середню гнучкість замість жорсткої для відчуття та контролю.ASTROX 99 Game — це потужна ракетка, яка надає змогу генерувати фантастично потужні удари, але їй потрібно більше часу, щоб відновити свою форму після удару.Ракетка поставляється із заводською натяжкою білою струною. У комплекті повний чохол чорного кольору.

По любым отзывам и комментариям насчет Ракетка Yonex Astrox 99 Game Cherry Sunburst

Можете смело нам писать либо звонить - проконсультируем, посоветуем, расскажем!

Весь наш коллектив badmintonist.od.ua спортсмены и зачастую мы имеем очень большой опыт в использовании данных девайсов!

У нас работают профессиональные спортсмены.

Звоните!

☎ (063) 358-41-55

Мы поможем выбрать то, что нужно.